09387529919 +98 ( 21 ) 66910885-86
شرکت گالگسی گرین

روش نصب سقف کشسان


روش نصب سقف کشسان بسیاره ساده است. تها کافی است ابزار و لوازم نصب آن را داشته باشید. ابتدا باید اندازه ها را دقیق به دست آورده و سپس به ما ارائه کنید تا پارچه ی مورد نظر شما برای سقف کشسان آماده شود و طرح لازم چاپ شود که این امر مستلزم حداکثر یک هفته زمان می باشد. سپس پروفیل های گیره ای را در محل وصل کرده و نورپردازی سقف مجازی در زیر کار انجام شود. در آخر کار سقف کشسان را با استفاده از یک کاردک لبه گرد و حرارت مناسب در جای خود نصب می کنیم.

ابتدا پروفیل ها را با استفاده از تراز دیوار روی لبه ی کناف یا دیوار نصب کنید. نکته ی مهمی که در نصب پروفیل سقف کششی وجود دارد این است که نباید از هم فاصله داشته باشند و بین درز هر پروفیل را با نوار چسب آلومینیومی بپوشانید تا هیچ نقطه تیز در پروفیل مشاهده شود. زیرا نقطه ضعف سقف های کششی، برندگی است! پس در تمام مراحل کار جسم تیز و برنده و لبه های برنده را از سیستم دور نمایید.

دو طرف سقف کشسانی را با دو گیره به پروفیل ها نصب کرده و سپس طرف مقابل هر گیره را نصب نمایید. دقت کنید که در تمام مراحل کار نصب، باید هیتر از فاصله یک متری حرارت یکنواخت به کل پارچه بدهد تا به صورت منظم کش بیاید. لبه ها را به صورت تک تک با کاردک لبه گرد از گوشه با دقت بر روی پروفیل نصب می کنیم. نکته ی حائز اهمیت این است که هر لبه را که نصب می کنید، باید لبه ی روبروی آن را نیز نصب کنید تا پارچه تغییر حالت درست داشته باشد. همین کار را ادامه دهید تا تمام لبه ها در جای خود قرار گیرند. اگر حرارت به درستی و یکنواخت پخش شود این کار زیاد سخت نیست.

بعد از نصب لبه ها باید بقیه ی قسمت هایی که بیرون مانده با کاردک جای گذاری کنید تا کار سقف کشسانی شما به اتمام برسد. اکنون سقف شما نصب شده و سیستم نورپردازی آن را می توانید روشن نمایید. نکته ای که درباره ی نور باید بدانید این است که لامپ ها را به نحوی جای گذاری کنید که وقتی روشن می شود یکدست به نظر بیاید. معمولا به فاصله ی 15 سانتی از یکدیگر نصب می شوند و فاصله ی آن ها تا سقف کشسانی بین 20 تا 28 سانتیمتر بسته به نوع لامپ باشد.

تاریخ :‌ 16 بهمن 1396, 16:37 بازدید : 355
کلیه حقوق محفوظ و متعلق به وب سایت برتر است.
انصراف